В Одеській області фахівці Держпродспоживслужби зафіксували невідповідність питної води санітарним нормам. Порушення виявили під час перевірки у Болградському районі.
За результатами моніторингу проби води не пройшли перевірку на безпечність, що може становити загрозу для здоров’я населення.
Після отримання результатів фахівці направили офіційні звернення до Болградської міської ради та керівництва комунального підприємства “Горводоканал”. Від відповідальних служб вимагають терміново усунути проблеми та привести якість водопостачання у відповідність до встановлених норм. Наразі ситуація перебуває під контролем профільних органів.







