На Одещині тимчасово припинять газопостачання у чотирьох селах

Одеська область

Жителів кількох населених пунктів Одеської області попередили про тимчасове відключення природного газу через проведення ремонтних робіт на магістральному газопроводі. Обмеження діятимуть на початку червня.

Про заплановані роботи повідомили в пресслужбі АТ «Одесагаз».

Згідно з інформацією компанії

04 червня з 09:00 до 19:00 газопостачання буде тимчасово припинене в селах Орлівка, Новосільське, Нагірне та Плавні

Ремонтні роботи виконуватиме Миколаївське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів. У зв’язку з цим споживачів закликають завчасно перекрити крани перед газовими плитами, духовими шафами, водонагрівачами та котлами.

«У зазначений період категорично забороняється користуватися природним газом».

Фахівці наголошують, що недотримання правил безпеки може призвести до падіння тиску в газорозподільній системі, аварійного відключення та ускладнення процесу відновлення подачі газу.

Також мешканців попереджають, що у випадку аварійного припинення газопостачання підключення доведеться проводити індивідуально для кожного абонента. Через це терміни відновлення послуги можуть зрости до одного місяця.

В АТ «Одесагаз» закликають жителів зазначених населених пунктів відповідально поставитися до вимог безпеки та виконати всі необхідні заходи перед початком ремонтних робіт.

ODSN