Приморський районний суд Одеси визнав винною колишню слідчу Шевченківського відділу поліції у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за повернення вилученого автомобіля. Жінці призначили покарання у вигляді шести років позбавлення волі.
Як повідомляється у вироку суду, події відбувалися у 2016 році. Слідство встановило, що правоохоронниця вимагала від власника автомобіля BMW 1500 доларів США за повернення транспортного засобу, який був речовим доказом у кримінальному провадженні. Згодом сума неправомірної вигоди була зменшена до 1000 доларів.
Після того як чоловік звернувся до правоохоронних органів, подальші дії фігурантки проходили під контролем слідства. Передачу коштів задокументували.
Гроші були передані в автомобілі неподалік будівлі відділу поліції на вулиці Канатній в Одесі. Одразу після отримання хабаря колишню слідчу затримали.
Під час проведення експертизи на руках жінки виявили сліди спеціального порошку, яким попередньо були оброблені передані купюри. Ці обставини стали одним із доказів у справі.
У ході судового розгляду обвинувачена своєї вини не визнала. Вона стверджувала, що кошти могли бути їй підкинуті. Однак суд дійшов висновку, що зібрані докази є достатніми для доведення її провини.
За результатами розгляду справи Приморський районний суд Одеси ухвалив обвинувальний вирок та призначив колишній працівниці поліції покарання у вигляді шести років позбавлення волі.









